ספא למגזר הדתי

ספא למגזר הדתי

_____________________________________________________________________________

ברוכים הבאים לספא שלנו. אתם מוזמנים לגלות שפע של יתרונות, שהפכו את הספא שלנו למקום הבילוי החביב על אנשים דתיים. על אילו קריטריונים צריך לענות ספא למגזר הדתי , על מנת לספק לאוכלוסייה הדתית מענה מושלם לצרכים ולרצונות המאפיינים אותה?
ספא למגזר הדתי הוא מקום בילוי שקט וסולידי
טבעי שתחפשו מקום בילוי שקט, סולידי, שבו תוכלו לנוח ולהירגע מעמל היום. ספא למגזר הדתי כמו הספא שלנו, הוא המקום האידיאלי למנוחה, לטיפולי גוף מפנקים , לארוחה טעימה, והכל באווירה אחרת, שקטה ורגועה. צוות המטפלים שלנו ערוך ומוכן להגיש טיפולים מפנקים ונעימים לדתיים, עם כל תשומת הלב והיחס המיוחד , וכמובן הרגישות המתבקשת. תוכלו להזמין את הטיפול המתאים והרצוי לכם מבין שפע הטיפולים שלנו.
ספא למגזר הדתי מציע תפריט עשיר, מפתיע, ומעל לכל כשר
המשימה שעמדה בפני השף שלנו היא בניית תפריט טעים , עשיר ומפתיע – עם שילוב של כשרות מלאה. כל המאכלים והמעדנים שמוצעים לכם בתפריט הם כשרים, ויחד עם זאת מתוחכמים , טעימים ומיוחדים במינם. המטבח שלנו מתוכנן כחלק בלתי נפרד מהספא, ספא למגזר הדתי, ולכן השף שלנו משקיע מחשבה רבה ויצירתיות על מנת לחדש, להפתיע, ולהגיש לכם ארוחה בלתי נשכחת.
ספא למגזר הדתי מדבר אליכם אישית...
כדי שתוכלו להתרשם מהספא, קיבצנו מספר תגובות מאחדים מאורחינו חובשי הכיפות...
נתנאל סלע, תל אביב: "אני לא נוהג לבקר בכל ספא שהוא. אורח חיינו הוא שקט וצנוע, ומטבע הדברים אשתי ואני בודקים היטב כל מקום שאנו נכנסים אליו. לכן טרחתי לשאול ולקבל המלצות מחברים טובים שאני סומך עליהם, שסיפרו לנו כי ביקרו במקום. כעת, לאחר שהיינו ונהנינו, גם אני ממליץ בלב שלם על הספא – שעונה בשלמות על ציפיות של ספא למגזר הדתי."
דניאל בירנבאום, ראשון לציון: " חיפשנו מקום הולם לערוך בו מסיבת הפתעה לזוג חברים, לכבוד יום הנישואין. הגענו לספא, ומיד הרגשנו שזהו המקום המתאים. האווירה שקטה וסולידית, האוכל טעים וכשר, ובכלל , היחס נהדר ומבין את הצרכים והרצונות שלנו. מאוד השתדלו לעשות הכל על מנת שנהיה מרוצים ונחזור. ובאמת אנחנו נחזור..."
מחפשים ספא למגזר הדתי שיתאים לקבוצה גדולה?
גם על זה חשבנו. הספא שלנו ערוך לארח קבוצות גדולות של אנשים , מאה ויותר, ולכן לא תהיה כל בעיה לסגור עבורכם את המקום אם יעלה הצורך. אתם מוזמנים להתקשר למתאמים שלנו על מנת לקבוע פגישת היכרות וייעוץ אישית.

טופס הזמנה
1-700-700-640

* יש למלא שם ואחת מהדרכים ליצירת קשר

ספא למגזר הדתי

ספא

ספא לדתיים

© כל הזכויות שמורות לאתר יום כיף