מקום בילוי רומנטי

מקום בילוי רומנטי

_____________________________________________________________________________

למרגישים את הרומנטיקה באוויר? הגעתם לעולם שכולו נועם, שלווה ורוך. הספא שלנו מציע לכם, האוהבים, חוויה מיוחדת במינה עם בן או בת הזוג. חוויה שהיא חגיגה לגוף, לנפש ולנשמה. הספא שלנו הוא מקום בילוי רומנטי בעצם הווייתו וייעודו. תוכלו להפתיע את בני הזוג עם חבילת ספא מפנקת, הכוללת טיפולי עיסוי נפלאים, אמבט שמנים מלטף, ארוחה זוגית רומנטית לאור נרות, ואף מפגש מרתק עם נומרולוגית, מיסטיקן או אנשי רוח וסוד אחרים.

מקום בילוי רומנטי, זה קודם כל מקום עם האווירה הנכונה...
כבר מרגע הכניסה לספא שלנו, תחושו בעיצוב המיוחד, באווירה המיוחדת, בתאורה הנעימה וברכות שעוטפת את החלל כולו. מעצבי הבית שלנו השקיעו הרבה מחשבה ויצירתיות על מנת להעניק לכם את התחושות הנכונות, ולהכניס אתכם לאווירה. פינות הזולה שלנו מזמינות אתכם להשתרע בשלווה, לתת לעצמכם זמן איכותי ומרגש ביחד, ולהכיר זה את זו היכרות מעמיקה. גם זוגות ותיקים מוזמנים להתאהב מחדש – זו בדיוק ההזדמנות.

מקום בילוי רומנטי, הוא המקום בו הגוף זוכה לעינוג שמיימי...
מי שניסה את טיפולי הפינוק שלנו, יודע. כי אין כמו ספא מפואר ומקצועי, לשמש מקום בילוי רומנטי, מקום בו הגוף מתעורר לחיים חדשים ומלאי אהבה ושמחה. הביטו ברשימת הטיפולים המיוחדים שלנו ובחרו לכם את הטיפול המועדף עליכם. הטיפולים רבים ומגוונים, וכולם מקצועיים להפליא וניתנים בידיים אוהבות ורכות. אנחנו מבטיחים שתצאו כמו חדשים...

מקום בילוי רומנטי הוא המקום בו נפגשים לארוחה יוקרתית וטעימה לאור נרות...
רעבים? אתם מוזמנים לבופה המפואר של הספא. השף שלנו מציע מגוון תפריטים מרגשים ומיוחדים, אם ארוחת דגים מעניינת וטעימה ואם פסטות ברטבים שונים וטעימים. כל המנות בתפריט הוכנו ותוכננו בקפידה על מנת להעניק לכם חוויית ארוחה מיוחדת , כיאות ליום המרגש.

למי בעצם נועד מקום בילוי רומנטי?
ולמי לא? לאוהבים טריים, לזוגות שרוצים להעמיק את הקשר ביניהם, וכמובן לזוגות ותיקים, המבקשים לרענן את תחושותיהם... אורחים רבים שנהנו מהשהות בספא שלנו, מספרים כי יום של בילוי משותף ואיכותי בספא תרם רבות לחיזוק הקשר בין בני הזוג, לתחושת הביחד, והעניק להם את האפשרות להכיר זו את זה מחדש. בהמולת חיי היום יום , לא תמיד יש לנו זמן אמיתי וטהור להשקיע ביחסים שלנו עם בני הזוג. אנחנו רוצים – אבל לא מספיקים. מטלות היום יום והשגרה דורשות השקעת זמן ומשאבים, שלא מותירים לנו זמן לאהובים שלנו, לדברים החשובים באמת. לכן, אנחנו ממליצים לכם לקחת מדי פעם פסק זמן, לסמן ביומן יום רומנטי בספא, ולהפתיע את בן או בת הזוג. כי מקום בילוי רומנטי כמו ספא מפנק ואיכותי, מזמין אתכם להתאהב כל פעם מחדש...

טופס הזמנה
1-700-700-640

* יש למלא שם ואחת מהדרכים ליצירת קשר

יום כיף

ימי כיף

יום כיף בספא

© כל הזכויות שמורות לאתר יום כיף