יום פינוק - יום פינוק בספא

יום פינוק בספא

_____________________________________________________________________________

תנאי השגרה והמרוץ היומיומי אחר מטלות ומשימות, מחייבים אותנו להעניק מדי פעם פסק זמן לעצמנו, לעצור, להירגע. עבור רבים, יום פינוק בספא הוא החוויה המרגיעה והטבעית ביותר, מבחינות רבות. יום פינוק בספא מציע חוויה רוגעת לגוף ולנפש, במקום קרוב אך מנותק, מקום שבו אנחנו משוחררים לחלוטין ממטלות היומיום, מהשעון ומהמחשב, ומוזמנים להתמכר לחוויה שכולה פינוק, הנאה ושלווה. בדיוק על הצורך הזה חשבנו כשתכננו את הספא. מהעיצוב המרגיע והשלו, דרך הטיפולים המהנים ועד ארוחת השף המשובחת – הספא שלנו ערוך להציע לכם חוויה טוטאלית של הנאה צרופה. לא רק לגוף מצפה יום פינוק, אלא גם לנפש ולנשמה.
יום פינוק לגוף, שירעיד בו כל מיתר...
הצוות המקצועי שלנו ממתין לשמוע על כל חשק ורצון שלכם. על מנת לקלוע לטעמכם המיוחד ולהעדפתכם האישית והמיוחדת, כללנו ברשימת הטיפולים של הספא מגוון רחב מאוד של טיפולים ועיסויים שיגרמו לגוף לשכוח את העולם שבחוץ ולהתמסר למגע המענג. אתם מוזמנים לעבור על רשימת הטיפולים ולבחור את הטיפול המיוחד שלכם – מעיסוי קלאסי ועד אמבט שמנים מרגיע, עם המון הפתעות בדרך. נוחו על מיטת הטיפולים המפנקת שלנו, והתמכרו לידי המטפל , בידיעה שאלו הידיים הטובות ביותר שיש. כל המטפלים שלנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של מקצועיות ושל רמה אנושית גבוהה. מעבר לעיסוי המעולה, תהנו מיחס מיוחד במינו, שכולו מסירות, חום ומגע אישי.
יום פינוק לנפש, כי גם לנשמה מגיע עיסוי מרגיע...
רבים מהאורחים שלנו מופתעים כאשר אנו מציעים להם לא רק טיפולי גוף מפנקים ומהנים, אלא אף פעילות חווייתית שנועדה לפן העמוק יותר. גם אתם מוזמנים להתרשם מסדנאות ומפגשים שונים שאנו נוהגים לערוך, ומציעים אותם בשמחה לאורחינו. תוכלו להיפגש לפגישה אישית ומיוחדת עם נומרולוגית, אסטרולוגית או מיסטיקן, שיעשירו את החוויה שלכם ויבטיחו לכם יום פינוק מושלם ומספק, מלא תוכן ומרתק. לאחר טיפול עיסוי מפנק ומרגיע, כשאתם ישובים בנחת ועטופים בחלוקים לבנים וצחים, מבושמים ונינוחים, יהיה זה תענוג לשמוע על סודות עתידכם וללמוד מרזי המיסטיקה והקבלה, על קצה המזלג... אם תרצו, תוכלו להגיע מצוידים במספר שאלות המעניינות אתכם ונוגעות לעתידכם או למהלכים מסוימים אודותיהם אתם מתלבטים – ולהיעזר באיש הרוח עימו תיפגשו. אורחים רבים שהגיעו אלינו ליום כיף או יום פינוק עם שאלות ותהיות, יצאו עם חיוך על הפנים....
יום פינוק מושלם!
בקצרה, הספא שלנו מבטיח יום פינוק מושלם, עם דאגה לצרכי הגוף והנפש כאחד. אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו, לתאם יום פינוק בספא שכולו חוויה, ולציין איזה סוג של טיפול מועדף עליכם, ואיזו סדנה רוחנית מעניינת אתכם. צוות הספא עומד לרשותכם בכל עת, כדי לסייע, לייעץ ולהנחות. נשמח לראות אתכם!

טופס הזמנה
1-700-700-640

* יש למלא שם ואחת מהדרכים ליצירת קשר

יום פינוק

יום פינוק בספא

ספא פינוק

© כל הזכויות שמורות לאתר יום כיף