חבילות פינוק בספא

חבילות פינוק

_____________________________________________________________________________

ברוכים הבאים למחלקת חבילות פינוק . זו הכתובת לאוהבי הספא וטיפוח הגוף, אשר מבקשים יום או שעה של פסק זמן אמיתי, הרחק מהמולת היומיום. פסק זמן ממרוץ החיים – לנוח, להירגע ולשכוח מהעולם שבחוץ.
למי נועדו חבילות פינוק?
חבילות פינוק נועדה לאלה מכם המעוניינים בחוויית ספא מרגיעה ומפנקת, במחיר אטרקטיבי שבא לקראתכם. למעשה, חבילות פינוק נועדו לכל אחד ואחת, צורך ומטרה. קבוצות מאורגנות אשר יבחרו חבילות פינוק יגלו כי המחיר האטרקטיבי המיועד לקבוצה – עשוי להיות אף יותר אטרקטיבי בעזרת חבילות פינוק מיוחדות המתוכננות על פי צרכים אישיים. קבוצות וחברות רבות נהנות ממחירים מיוחדים בספא שלנו באמצעות חבילות פינוק ייחודיות. גם יחידים מוזמנים ליהנות מהחבילות. ניתן לקבל חבילת פינוק מושלמת במחיר מיוחד, המוזיל את סך כל העלויות, למשל עבור ביקור בספא, טיפולי גוף וארוחה – תוכלו ליהנות ממחיר מוזל באופן משמעותי.
מאילו חבילות פינוק ניתן ליהנות בספא שלנו?
אתם מוזמנים ליהנות מעולם של אפשרויות בלתי מוגבלות. תוכלו לבחור מתפריט טיפולי הגוף שלנו מגוון טיפולי גוף מפנקים ומרגיעים, אמבטיות שמנים שונות ובעלות ניחוחות משכרים, ארוחה עשירה וטעימה ממטעמי השף הביתי שלנו, ועוד שפע של פינוקים שיהפכו סתם יום של חול לחגיגה בלתי נשכחת.
טלפון אחד, ונתפור עבורכם חבילות פינוק על פי הפינוקים האישיים שלכם!
פינוקים זה אנחנו... צוות הספא שלנו עומד לרשותכם – עם כל פינוק והנאה שתעלה על דעתכם. אין גבול ליצירתיות ולדמיון שלנו, ולכן תנו לנו להפתיע אתכם עם חבילות פינוק מכל הסוגים והמינים, עם שפע של פינוקים לגוף ולנפש. תוכלו ליהנות משילוב של מספר עיסויים וביניהם עיסוי קלאסי, עיסוי הוליסטי, עיסוי שוודי, עיסוי רקמות עמוק, וכן אמבט שמנים או אמבט חלב. למפולפלים ביניכם, אנו מציעים אמבטיות נוספות המתובלות בניחוחות צמחים נוספים, אקזוטיים ומעניינים... מעבר לעיסויים, תוכלו ליהנות מפינת זולה שקטה שכולה מיועדת רק עבורכם, עם פרטיות מושלמת. ולארוחה... מחכה לכם תפריט מיוחד ועשיר ממיטב מטעמיו של השף הביתי שלנו. אורחים רבים המגיעים לספא שלנו מספרים כי במסעדות הפאר הכי נחשבות לא נהנו כמו מארוחת השף שלנו – ועבורנו זו מחמאה נהדרת. חבילות פינוק בספא כוללות ארוחה מלאה, עשירה וטעימה, המורכבת כולה מהמעדנים ומהמטעמים שאתם בוחרים.
חבילות פינוק לכל תקציב: כל אחד מרגיש מיוחד!
אנחנו מאמינים כי כל אחד זכאי ליהנות מיתרונות של חבילות פינוק . לכן אנחנו מציעים חבילות פינוק מכל סוג המתאימות לכל היקף תקציב. בין אם אתם מעוניינים להעביר יום פינוק נרחב בספא שלנו, ובין אם מדובר רק בבילוי של שעתיים שלוש, תוכלו ליהנות משפע חבילות פינוק – כולן אטרקטיביות ומזמינות לחוויה נהדרת לכל החושים, תוך התחשבות בכיס...

טופס הזמנה
1-700-700-640

* יש למלא שם ואחת מהדרכים ליצירת קשר

חבילות פינוק

חבילות פינוק בספא

© כל הזכויות שמורות לאתר יום כיף