יום כיף - בילוי רומנטי

בילוי רומנטי בספא

_____________________________________________________________________________

אהה... אין כמו רומנטיקה, לתבל את החיים בתבלינים הנכונים, להגיש חם וליהנות מטעם של עוד... זוגות רבים התרים אחר בילוי רומנטי, מגיעים לספא שלנו. לנו – זה נראה הדבר הכי טבעי שבעולם: המוטיבים המתאימים ביותר לכל בילוי רומנטי הם שילוב של האווירה הנכונה, שקט ואינטימיות, שפע של פינוקים לגוף וליטוף גם לנשמה... ואכן הביקוש למקום בילוי רומנטי מוצא את הכתובת הנכונה בספא. לני מתאים הספא שלנו, כמקום בילוי רומנטי?
מאוהב בה ולא יודע איך לומר? בילוי רומנטי – והיא תבין הכל...
נדלקת על מישהי מהעבודה? מעוניינת בו ולא יודעת איך לקדם את הקשר?... אין כמו ספא רומנטי להעניק לקשר הזדמנות ראשונית, ולתת לצד השני הזדמנות אמיתית להכיר אותך. הזמנה לספא היא הפתעה גדולה כשלעצמה. חום שקט בספא, שהוא מקום בילוי רומנטי אולטימטיבי – כבר ימחיש הכל ללא מילים...
זה עתה הכרתם?... בואו להעמיק את הקשר על יד בילוי רומנטי מלא קסם!
חוויית הספא המרגיעה והמיוחדת מעניקה לכם הזדמנות מיוחדת להעמיק את הקשר הרומנטי ביניכם ולהכיר זו את זה באין מפריע, בפרטיות מלאה. הספא שלנו מציע פינות זולה נעימות ואינטימיות עם האווירה הנכונה לבניית קשר. תוכלו ליהנות מטיפול זוגי משותף זה ליד זו – חוויה מאוד מומלצת ומהנה.
נשואים עשרים שנה? יום שכולו בילוי רומנטי – ותרגישו כמו בפעם הראשונה...
תענוג לראות מה בילוי רומנטי בספא עושה לזוגות ותיקים. גם זוגות הנשואים למעלה מעשרים שנה מתעוררים לחיים לאחר יום של פינוקים והנאות. העיניים שוב נוצצות, הפנים שוב מחייכות והשיחה קולחת כאילו זה עתה הכרתם. בילוי רומנטי בספא מציע הירגעות נעימה על הכורסאות המעוצבות שלנו עם כוס קפה ליד, השתרעות על המזרנים המפוזרים בקלילות בפינות הזולה, טיפולים מדהימים מאת צוות המטפלים המקצועי, ארוחה משובחת לאור נרות מהתפריט העשיר שמציע השף שלנו, ועוד הפתעה. אם תהיו מעוניינים , תוכלו להזמין סדנה אישית עם איש רוח כמו נומרולוג או אסטרולוג, אשר יחשוף עבורכם מה צופן עתידכם , יעניק לכם טיפים מרתקים וילמד אתכם דבר או שניים על הזוגיות שלכם.
ומה יש לאורחים שלנו לומר על יום של בילוי רומנטי בספא?
מירה דניאל , בת27 מהרצליה: " הייתי מאוהבת בבחור מהעבודה, ולא ידעתי איך לגשת אליו ואיך לפתח את הקשר, כי הוא הכיר אותי בתור "מישהי מהעבודה". אזרתי אומץ והזמנתי אותו ליום בספא. וזה עשה את זה... נהנינו מחוויה של בילוי רומנטי מדהים, זכינו להזדמנות להכיר אחד את השני באופן עמוק ואמיתי יותר. מהספא יצאנו כזוג לכל דבר, ולאחר חצי שנה התחתנו! והכל – בזכות קצת "פוש" של בילוי רומנטי. אני ממליצה לכל זוג לקחת פסק זמן ולהקצות זמן לחוויה של בילוי רומנטי בספא. זה תורם המון ליחסים, ומאיר את הכל באור חדש!"

טופס הזמנה
1-700-700-640

* יש למלא שם ואחת מהדרכים ליצירת קשר

בילוי רומנטי

מקום בילוי רומנטי

ספא רומנטי

ספא רומנטי

© כל הזכויות שמורות לאתר יום כיף