יום כיף - ימי כיף - אירועי חברות

אירועי חברות

_____________________________________________________________________________

ימי כיף? ימי פינוק? אירועי חברות? ספא, מבחינות רבות ושונות, הוא המקום האולטימטיבי לעריכת אירועי חברות מוצלחים ויצירתיים. מעצם טיבו, הספא מציע חוויה מהנה, משחררת, מענגת, וקורא להשתחרר מן העניבות, ולהכיר את הקולגות, הבוסים או העובדים היכרות עמוקה ואחרת, על מישור אחר. ספא הוא המקום הטבעי ביותר לגיבוש צוות העובדים , ליצירת יחס של קירבה ולבניית קשר אמיתי בין האנשים, מעבר לקשר העסקי ומעבר לשעות העבודה.
מה הופך את הספא שלנו למבוקש בתחום אירועי חברות, בקרב חברות וארגונים רבים?

האווירה
כל אלמנט בספא שלנו תוכנן לתת מענה מושלם לימי כיף או אירועי חברות. הספא רחב ידיים במיוחד, ומציע אירוח מהנה לקבוצות קטנות או גדולות. תכנון הספא ועיצובו , הכולל חללים רבים ובהם פינות אינטימיות ושקטות, מאפשר לנו לסגור עבורכם בשעת הצורך חלל משלכם, בו ניתן לארח עד מאה ועשרים איש. העיצוב מרגיע ושקט, ומזמין להשתרע בנחת על הכורסאות הנוחות, "להיזרק" על המזרנים הרכים המפוזרים מסביב, ולהתמכר לתחושת השקט העוטפת את הכל.
הניסיון והמקצועיות
הניסיון הרב וההתמחות המיוחדת של הצוות שלנו בעריכת אירועי חברות על פי צרכים מדויקים מבטיח לכם תשובה מושלמת לכל צורך ורצון. תוכלו להתייעץ עם הצוות שלנו לגבי כל שאלה וכל בקשה, ואנו נבנה עבורכם את התוכנית האישית המושלמת מתוך מגוון אפשרויות של אירועי חברות שהתנסינו איתן במשך השנים. לרשותכם עומדת מחלקה מיוחדת המטפלת בימי כיף ואירועי חברות, וייעודה הוא לבנות עבורכם יום חווייתי בלתי נשכח. אתם מוזמנים להתייעץ איתנו בכל עת.
המחמאות של האורחים שלנו...
חשוב לנו לשתף אתכם בהתרשמות מנהלי חברות ומנכ"לים אשר היה לנו העונג לארח ולערוך עבורם אירועי חברות. מני לוי מראשון לציון, בעל חברת שיווק למוצרי שיער, מספר: "חיפשתי מקום שבו מתמחים בעריכת אירועי חברות לא מעט. הכוונה הייתה לערוך יום כיף מיוחד לכל הסוכנים שאותם אני מפעיל. הספא מצא חן בעיני משום שאני חושב שאין דרך יותר נעימה להירגע ולהשתחרר... קיבלתי כאן טיפול מדהים, ואני לא מתכוון רק לעיסוי המצוין... כבר מהשיחה הראשונה ניכר שהחברה האלה יודעים מה הם עושים. חקרו אותי ושאלו אותי כל שאלה שיכולה להישאל... מה חשוב לי, מה היעד המדויק שאני מגדיר, הציפיות שלי, ותפרו לי אירוע מוצלח ובלתי נשכח. ממש הרגשתי שהגישה לא רק מקצועית , אלא חמה ואכפתית. הסוכנים שלי הופתעו מאוד, ולא רצו לעזוב את המקום... הטיפולים היו מצוינים, הארוחה משובחת, ואת היום המיוחד הזה חתם נומרולוג שהרצה לנו וענה על שאלות אישיות של הסוכנים. אם אתם מחפשים מקום מיוחד לימי כיף או אירועי חברות, אני ממליץ בחום".

טופס הזמנה
1-700-700-640

* יש למלא שם ואחת מהדרכים ליצירת קשר

יום כיף

ימי כיף

יום כיף בספא

© כל הזכויות שמורות לאתר יום כיף